Askılı Tekstil Ürünleri Taşımacılığı

Askılı Tekstil Ürünleri Taşımacılığı

 

Evden eve tasıma hizmetinde kendimiz için belirledigimiz misyon içerisinde verdigimiz hizmet ve kullandıgımız yöntemlerle tek olmak istiyoruz. Çünkü eskiden yapılan nakliye hizmetleri hem müsterileri memnun etmiyordu hem de yüksek ücretler ödeniyordu. Bunu bir sirket vicdanı olarak görmek istedigimiz zaman farklı olmak ve hizmetimiz sonucunda arkada mutlu müsteriler bırakmak zorundayız.

Müsteri memnuniyetini kendine vizyon alan sirketimiz özel araçlarla askılı tekstil tasımacılıgı yapmaktadır. İçerisine konulacak esyalara zarar vermeden yıpranma olusturmadan müsterilerin evlerine teslim edilmektedir. Nakliye isi yapmakta olan bir çok firma vardır.

Lakin esyasını tasıttırmak isteyen bir aile nakliye sirketlerine gitmeden önce düsünmelidir. Nakliye sirketlerin uyguladıgı maliyeti yüksek bir tasıma ve ucuz bir hizmeti mi isterler. Askılı tekstil tasımacılıgı isinde bizim müsterilere vermek istedigimiz en dogru bir hizmet en uygun fiyat sistemidir.

Müsterilerin tatmin olacagı bir hizmet ile esyalarını özel ambalajlarla koruma altına alıp özel araçlarla istedikleri yere tasıyoruz. Askılı tekstil tasımacılıgı ile evden eve nakliyat ve kurumsal nakliyat isleri yapmaktayız.

Ülkemizde nakliyat konusunda kendini kanıtlamak isteyen firmamızın arzu ettigi tek amaç yaptıkları hizmet sonrasında geride mutlu müsteriler bırakmaktır. Mutlu müsteri profili yapılan hizmetten tatmin oldugunun resmini yansıtmaktadır

Memnun kalacagınız bir nakliyat hizmeti istiyorsanız eger bizimle iletisime geçmeniz yeterlidir. İletisime geçmeniz sonucunda size tasımacılık konusunda uzman oldugumuzu ve uzun süre bu isi yaptıgımızı gösterme fırsatını yakalayabiliriz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Yaparken İhtiyaç Duyulanlar

Askılı tekstil taşımacılığının başarılı bir şekilde yapılması ve siz değerli müşterilerimizin memnun kalınması için öncelikli olarak alanında uzman ekibe sahip olmanız gerekir. Söküm montaj ve taşıma deneyimi olan ekiplerle çalışmak gerekir. Bunun haricinde ihtiyaç duyulacak diğer unsurlar ise aşağıdaki şekilde özetlenebiliriz.

Askılı tekstil taşımacılığına elverişli teknolojik güncel taşıma araçlarının içerisindeki askı sistemleri uzun yolculuklar için paket ve ambalaj yedekleri bulunmalıdır.

Askılık sistemi taşıma sırasında ürünlerinizin, giysilerinizin, kumaşlarınızın zarar görmemesi, kokuların sinmemsi içindir. Askılık sistemi ile birlikte doğru havalandırma sistemi olan modern araçlara sahip olmanız gerekmektedir.

Taşınan tekstil ürünlerinizin ütülü kalması herhangi bir zarar görmemesi için tercihinizi doğru ve uzman bir ekipten yana kullanmalısınız.
Aynı zamanda nakliye aracında yedek askılık ve paketleme araç gereçlerinin bulunması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir