Ev Depolama

Ev Depolama

Depolama, malzemelerin muhafaza edilmesi, eşyaların korunması, saklanması ya da gerekti zaman kullanılabilmesi için eşyaların koyulduğu alan anlamına gelmektedir. Ev depolama ise yatak odasından oturma grubuna, mutfak eşyalarından kişisel eşyalara varana kadar her türlü ev eşyalarının özel alanlarda muhafaza edilmesi anlamı taşımaktadır. Ev depolama, Eşya Depolama hizmetleri günümüzde oldukça popüler bir hale gelirken, günümüzde birçok ev sahibi, eşyaları için evinde yeterli bir alan olmaması durumunda bu gibi hizmetlerden faydalanabilmektedir.

Eş eşya depolama hizmetleri, son yıllarda profesyonel olarak sunulan hizmetlerden biridir. Genellikle evden eve nakliyat ya da özel kiralık depolama firmaları tarafından sunulan bu hizmet, yüzde 100 güvenli ve korunaklı olması ile bilinmektedir. Üstelik mali yönden uygun olması da, ev eşya depolama hizmetlerini cazip kılmaktadır.

Modern yaşamın bir ihtiyacı olarak ortaya çıkan ve bir sektör haline gelen ev depolama, özellikle de İstanbul ve Ankara gibi Türkiye’deki önemli ve büyük şehirlerde oldukça sık tercih edilmektedir.

Günümüzde genellikle bir binaya daha çok daire sığdırabilmek gibi amaçlar doğrultusunda evler küçük olarak inşa edilmektedir. İnsanlar yaşam alanlarını tercih ederken evin büyüklüğün ya da küçüklüğünden ziyade konumuna, okula, işe, hastanelere ya da merkeze yakın olup olmamasına baktığından, eve yerleştikten sonra eşyaların depolanması konusunda sorun yaşayabilmektedir. Genellikle çözümü çatı katı, apartmanın bodrumu ya da kiler gibi alanlarda bulabilmek mümkün olurken, bu alanlar çoğu zaman eşyaların muhafazası açısından güvenli olmayabilir. Toz, nem, rutubet, haşereler ve bu gibi pek çok faktör eşyaların hasar görmesine neden olabilmektedir. Dolayısıyla bu gibi durumlarda ise profesyonel bir hizmete gerekebilmekte ve kiralık depolama alanlarına ihtiyaç duyulabilmektedir.

Ev depolama alanları, insanların eşyalarını uzun süre boyunca herhangi bir zarar görmeden saklayabilmelerini sağlayan bir hizmettir. Genellikle bu gibi depolama alanlarında 7 gün 24 saat boyunca kayıt altında olan güvenlik kameraları ve hızlı alarm sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede tam donanımlı bir güvenlik ile eşyalar güvenli bir şekilde saklanabilmekte ve olası bir olumsuzluk hali için de sigorta ile güvence altına alınabilmektedir.

Bu alanda ev depolama olarak faaliyet gösteren firmamız da müşterilerinin her türlü ihtiyacını ve eşyalarının güvenliğini göz önünde bulundurarak hizmet vermekte ve tam donanımlı güvenlik sistemlerine sahip olması ile dikkat çekmektedir. Ayrıca eşyaların nem, rutubet, haşere gibi zarar verecek çeşitli faktörlere karşı da korunaklı bir alanda tutulması sağlanmakta, depolama alanlarının nem ve ısı kontrolünü sağlamakta ve her türlü olumsuzluklar için güvence sunulmaktadır. Firmamız depolama alanının anahtarını müşteriye teslim ederek dilediği zaman eşyalarına ulaşabilme imkanı da sunmaktadır.

Ev depolama olarak firmamız bu alanda oldukça hassas ve titiz çalışmalar yürütmektedir. Müşterisine ve müşterisinin eşyalarına kıymet veren firmamız eşyaların teslim edildiği gibi teslim alınmasını ve güvenli bir şekilde depolanmasını sağlayabilmektedir. Üstelik bu anlamda teknik ekipmanlarından personeline varana kadar her türlü imkanı bünyesinde bulundurmakta ve en yeni teknolojilerle hizmet sunmaktadır.

Ev Depolama Olarak Firmamızın Sunduğu Hizmetlerin Faydaları Nelerdir?

  • Firmamız tarafından sunulan profesyonel ev depolama hizmetleri yüzde 100 güvenli bir saklama yöntemidir.
  • Sektördeki en uygun depolama ve nakliye hizmetleri firmamız tarafından sunulmaktadır.
  • Her bütçeye uygun bir depolama hizmetini firmamız bünyesinde bulabilmek mümkündür.
  • Depo kiralama ve yönetme imkanı sunulmaktadır.
  • Kamera sistemleri ve güvenlik donanımları sayesinde depolama alanlarının 7/24 güvenliği sağlanmaktadır.
  • Eşyaların depolandığı sürece sigorta güvencesi ve garanti bulunmaktadır.
  • Metal konteyner depolama alanları tercih edilmektedir.
  • Eşyalar paketlenerek muhafaza edilmektedir.
  • Kolay ödeme imkanı sunulmaktadır.

Ev gibi yaşam alanlarında kullanılmakta olan bazı eşyalar gerek maddi gerekse manevi olarak ya da her iki anlamda da kıymetli olabilmektedir. Dolayısıyla evde muhafaza edilmesi pek güvenli olmazken, özel depolama alanları sayesinde hem bu gibi eşyaların güvenli bir şekilde saklanması sağlanmakta, hem de yaşam alanlarının daha konforlu bir hale gelmesine katkı sağlanmaktadır. Ev mobilyaları, kişisel eşyalar, kıymetli antikalar özel kiralık depo alanlarında korunaklı bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Eşya sahipleri bu gibi durumlarda sektörde hizmet veren pek çok ev depolama firmaları arasından kendisine uygun ve beklentilerini karşılayabilecek bir firma tercihinde bulunarak eşyalarını garanti altına alabilmektedir.

Ev Depolama Nedir?

Ev depolama, adından da anlaşılacağı üzere kullanılmayan ya da evde fazlalık olan dolap, komodin, yatak odası, baza, başlık, koltuk ya da bu gibi ev eşyalarının uzun süre hasar görmeden muhafaza edilebilmesi üzerine sunulan profesyonel bir hizmettir. İnsanların kişisel eşyalarının da bu şekilde muhafaza edilebildiği ev depolama hizmetlerinde, söz konusu eşyalar özenle paketlenerek korunaklı depolarda talep edildiği süre boyunca saklanabilmektedir. Üstelik depo anahtarı da eşya sahiplerine teslim edilmektedir.

Ev Depolama Nasıl Yapılır?

Ev depolama işlemi için öncelikle kiralık depolama firması ile iletişime geçilmekte ve depo tarafından ekspertiz gönderilerek eşyaların değeri belirlenmektedir. Buna göre bir depolama planı oluşturulmakta, depolama işleminden bir gün öncesinde de eşyaların paketlemesi yapılmaktadır. Paketlenen eşyalar planlanan günde ve saatte depo alanına getirilerek güvenli bir şekilde yerleştirilmekte ve anahtarı eşya sahiplerine teslim edilmektedir.

Ev Depolama Firması Nasıl Tercih Edilir?

Ev depolama firmaları arasında doğru bir tercihte bulunabilmek için bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin; tercih edilecek olan firmanın tam donanımlı güvenlik sistemlerine sahip olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra eşyalar uzun süre firmanın deposunda saklanacağından, herhangi bir zarar gelmemesi adına firmanın geçmişi ve referansları hakkında araştırmalar da yapılmalıdır. Firmanın daha önce sunmuş olduğu hizmetler ve bu sayede edindiği referanslar, güvenilir bir firma olup olmadığını gösterecektir.

Ev depolama firması tercihinde dikkat edilecek bir diğer unsur ise firmanın müşteriye güvence sağlayıp sağlamadığıdır. Bu gibi durumlarda eşyalar için sigorta yapan ve garanti sunan firmalar tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra firmanın yeterli güvenlik donanımına, korunaklı ve metal konteynerlardan oluşan depolama alanlarına sahip olması da yine dikkat edilmesi gereken konular arasında yer almaktadır.

Hangi Eşyalar Depolanabilir?

Ev depolama kapsamında pek çok farklı eşyanın korunaklı depolama alanlarında muhafaza edilebilmesi mümkündür. Firmamız bu anlamda müşterilerine önemli bir avantaj sağlamakta ve gerek kişisel eşyaların gerekse çeşitli mobilyaların muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Ev depolama kapsamında firmamız tarafından depolanabilen eşyalara birkaç örnek göstermek gerekirse; eşyaların değiştirilmesi ya da evin taşınması durumunda yeni eve sığamayan, kullanılamayan dolap, yatak, gardırop, kitaplık ya da bu gibi mobilyalar, kullanılmayan beyaz eşyalar, piyano, saat gibi antika eşyalar, çeşitli kişisel eşyalar ve önemli evraklar firmamız tarafından depolanabilecek eşyalara birer örnektir. Ayrıca sanat ve hobi malzemeleri de yine muhafaza edilebilecek eşyalar arasında yer almaktadır. Üstelik firmamız tarafından muhafaza edilen tüm bu eşyalarda herhangi bir hasar ya da aksi bir durum söz konusu olmazken, olası bir risk için de sigorta yapılmaktadır.

Ev depolama olarak firmamız sektörde en başarılı, kaliteli ve uygun koşullarda depolama hizmetleri sunan bir firma olarak tanınmaktadır. Pek çok referansı ile oldukça güvenli depolama alanlarına sahip olduğunu ispat eden firmamız, müşterisinin her türlü ihtiyacını ve konforunu gözeterek hizmet vermekte ve tüm ihtiyaçlara cevap vermeye çalışmaktadır. Sizlerde ev ay da ofis eşyalarınız için kiralık depo alanlarına ihtiyaç duyarsanız, gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir