Evden Eve Nakliyat

MERTER EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat – Nakliye Ücretleri

Ev eşyalarınızı taşırken artık içiniz rahat olsun. Kurumsal olarak bu hizmeti sunan nadir firmalardan birisi olarak hizmetinizdeyiz. Eşyalarınızın önceden yapılan keşfi sayesinde, taşınma esnasında hiç bir karışıklık ve aksaklık olmadan tamamı ile profesyonel hizmet alıyorsunuz.

Eşyalarınızın yoğunluğu ve hassasiyeti ne olursa olsun, bizim için hiç dert değil. Bütün eşyalarınızı taşırken büyük bir titizlik göstermekte ve evden eve nakliyat esnasında eşyalarınızın hasar almadan ve hijyenik olarak taşınabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Ev taşıma sadece bir evin eşyalarını bir yerden alıp başka yere götürmek değil aynı zamanda bu eşyaların hasar almasını engellemek ve kurulumunu yapabilmektir. Bizim yaptığımız bütün taşımalarda amacımız eşyalarınızı taşırken ne kadar sağlıklı taşıdığımız ve ne kadar düzenli bir şekilde yeni evinize yerleştirdiğimizdir. Yeni sistem evden eve nakliyat için sadece hasar değil aynı zamanda eşyaların temiz ve hijyen koşullarına da uygun olarak taşınması en az hasar alması kadar önemlidir.

Çağın gereksinimleri doğrultusunda gelişen ve genişleyen ev taşıma sistemleri her zaman kendini güncellemektedir. Bunu çok iyi takip eden firmamız her zaman en iyisini kullanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat fiyatları taşınması planlanan ürün modellerinin sayısına ve ağırlığına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Gidilecek mesafenin uzunluğu da yine fiyatları etkilemektedir. Ancak firmamız, müşterilerini memnun etmek için cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat fiyatları açısından rakiplerini geri de bırakan firmamız, geri ödemeler noktasında da uygun kolaylıklar sağlamaktadır.

Buna ek olarak tüm ürün modelleri önceden incelenmekte ve uygun araç modeli belirlenmektedir.Özellikle de ürün sayısına göre tercih edilen araçlar, fiyatların düşmesine neden olmaktadır. Örneğin tek bir seferde tüm ürün modelleri kamyonlara yüklenmekte ve taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinizde %25 kadar indirimler sağlamaktayız.

Ürün Güvenliği

Firmamız tüm eşyalarınızın sağlıklı taşınması için alternatif çözümler sunmaktadır. Paketleme işlemlerinde günümüz teknolojine uygun araç gereçler kullanmaktayız. Eşyalarınızı yapısına göre özel korunaklı kutularda muhafaza etmekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetini profosyonel bir şekilde sizlere sağlamak için en ileri teknoloji arçalara ve bu araçları ikame eden şöforlere sahibiz.

Alanında Uzman Ekiplerimiz

Firmamız eşya taşıma alanında sertfikalı alanında uzman ekiplerle çalışmaktayız.
Taşınma esnasında her türlü eşyanızın montajını uzamn ekiplerimiz yapmaktadır.

 

 

Comments are closed.